Turniej Gorącego Serca

Grudzień to wyjątkowy miesiąc, wraz z oczekiwaniem na Święta Bożego Narodzenia, ze szczególną wrażliwością i chęcią pomocy drugiemu człowiekowi uczestniczymy w tym czasie w oczekiwaniu na Dobrą Nowinę.

W Gminnym Gimnazjum w Andrzejewie, 7 grudnia w niedzielę, zorganizowano  Mikołajkowy Turniej Charytatywny dla Piotra ucznia naszej szkoły, który uległ wypadkowi. Całość akcji stanowiła część projektu WF z Klasą i miała charakter sportowy. Dzięki szerokiemu odzewowi ze strony społeczności lokalnej, na zmagania w piłkę nożną stawiło się wiele drużyn z okolic Andrzejewa. Wśród działań znalazły się nie tylko mecze, ale i konkursy sportowe. Wszyscy mogli spróbować smacznych ciast i kanapek przygotowanych specjalnie na tę okazję. Zapał i autentyczna radość czerpana ze wspólnej zabawy, jak i wysoki poziom drużyn biorących udział w akcji pozwala stwierdzić, że Turniej był udanym świętem sportu i jednocześnie świadectwem gorącego serca, otwartego dla drugiego człowieka. Całkowity dochód ze zbiórki prowadzonej w trakcie Turnieju zostanie przeznaczony na rzecz kolegi naszych gimnazjalistów.
Wszystko to nie byłoby możliwe bez udział lokalnych przedsiębiorców, którzy chętnie włączyli się w organizowaną akcje sponsorując puchary i nagrody dla uczestników zmagań, wśród nich znaleźli się:

BEST - ROL Przemysław Sołowiński
Andrzejewo ul. Wodna 4

Wytwórnia Wód Gazowanych
Antoni Nietubyć
Andrzejewo ul. Warszawska 66

Zakład Produkcji Wędlin
"Marka"
Irena Kowalczyk

Stacja Kontroli Pojazdów
Andrzej Perkowski
Przeździecko Lenarty 10

Sports-zone GYM
Zambrów ul. Mickiewicza 3A

Fitness Trading
Robert Szulborski
Gołębie Leśniewo

Wszystkim sponsorom, uczestnikom i widzom dziękujemy za udział w akcji i okazane serce.